flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Пікет під стінами суду

01 червня 2017, 14:49

 

 31 травня  2017 року стіни Апеляційного суду Чернігівської області пікетували. Серед мітингарів – жителі як Чернігова, так і столиці.

Пікет був пов’язаний з апеляційним розглядом кримінальної справи відносно Войтова Олександра Петровича у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15 (замах на злочин), ч. 5 ст. 186 КК України (грабіж, вчинений в особливо великих розмірах). а саме у захопленні чужого врожаю кукурудзи.

Мета заходу – підштовхнути суддів апеляційного суду не змінювати рішення Чернігівського районного суду, який 21 лютого 2017 року визнав Войтова О.П. винним у незакінченому замаху на відкрите викрадення майна ТОВ «Білорусь» (зерна кукурудзи) в особливо великому розмірі,  та ухвалив вирок про позбавлення  його волі строком на 8 років.

У зв’язку з неявкою обвинуваченого розгляд даної справи було відкладено на 7 серпня 2017 року.

Даний пікет на роботі апеляційного суду не позначився. Усі судові засідання пройшли у звичайному режимі.

ВІДЕО

Апеляційний суд наголошує, що з повагою ставиться до гарантованого Конституцією права громадян на вільне висловлення думок, якщо це не перешкоджає роботі та не загрожує життю та здоров’ю  людей. Однак тиск на суд у будь-якій формі є неприпустимим.