Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
ПРО СУД
ПРЕС-ЦЕНТР
ГРОМАДЯНАМ
ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ
ІНШЕ
.jpg)
27 березня 2015 року голова апеляційного суду Чернігівської області Садіг Тагієв узяв участь у роботі спільного навчально-методичного семінару, на якому обговорені питання використання повноважень прокурорів у кримінальному провадженні, проблемні питання організації та проведення негласних слідчих (розшукових) дій, використання їх результатів для доказування винуватості осіб у кримінальному судочинстві.
Семінар проведений для прокурорів, їх заступників, керівників слідчих підрозділів органів внутрішніх справ, Служби безпеки.
Як голова апеляційного суду, слідчий суддя, науковець Садіг Тагієв виступив з доповіддю на тему: „Підстави та вимоги до клопотання про дозвіл на проведення негласної слідчої (розшукової) дії за Кримінальним процесуальним кодексом України”. Він детально зупинився на особливостях проведення НСРД, проблемах при отриманні доказів у ході НСРД, їх оцінці при судовому розгляді з урахуванням конституційних прав особи.

