flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Офіційна заява Апеляційного суду Чернігівської області з приводу резонансної справи про браконьєрство

21 березня 2018, 16:54

12 березня 2018 року колегією суддів Апеляційного суду Чернігівської області була розглянута апеляційна скарга  Кравченка О.С. на постанову Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області, якою останнього визнано винним у браконьєрстві.

Враховуючи недоліки досудового слідства, порушення закону під час складання протоколу та проведення судового розгляду судом першої інстанції, апеляційний суд скасував постанову Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області, а провадження в справі Кравченка О.С. про притягнення до адміністративної відповідальності закрив у зв’язку із закінченням строків давності накладення адміністративного стягнення.

Варто визнати, що прийняття такого рішення апеляційним судом викликало неоднозначну реакцію з боку суспільства, проте невдоволення подіями та їх осуд не завжди співпадає з дійсними вимогами закону.

Нагадуємо, що Україна - демократична держава, в якій судді при здійсненні правосуддя є незалежними та підкоряються виключно вимогам закону.

Поширення неперевіреної інформації та нічим не підкріплених припущень підриває авторитет судової гілки влади, породжує недовіру та ворожнечу.