flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Збори суддів вирішили ряд організаційних питань роботи. Обрано голову суду

04 жовтня 2018, 14:21

Указом Президента України № 297/2018 від 28.09.2018 року суддів Апеляційного суду Чернігівської області переведено  на роботу на посадах суддів Чернігівського апеляційного суду. Для обговорення питань внутрішньої діяльності суду, організаційного забезпечення правосуддя, обрання голови суду 02 жовтня та 04 жовтня 2018 року було скликано збори суддів Чернігівського  апеляційного суду.

2 жовтня судді визначили дату початку роботи новоствореного суду — 3 жовтня 2018 року. Також вирішили  питання  кількісного та поіменного складу судових палат, персонального складу колегій,  у тому числі колегії для розгляду кримінальних проваджень щодо неповнолітніх, питання автоматизованого розподілу справ у новоствореному суді.

4 жовтня шляхом таємного голосування строком на три роки обрано голову  суду. Ним став колишній голова Апеляційного суду Чернігівської області, суддя Геннадій Салай. Прийнято рішення з ряду актуальних організаційних питань діяльності суду, зокрема збори своїм рішенням встановили для голови суду зменшений коефіцієнт навантаження як для судді, який займає адміністративну посаду.