flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

УВАГА! Чернігівський апеляційний суд повідомляє про початок своєї роботи з 3 жовтня 2018 року

03 жовтня 2018, 08:50

З 3 жовтня 2018 року починає свою роботу Чернігівський апеляційний суд.

Повідомлення про це опубліковано в «Голосі України».

Як повідомлялось, Указом Президента України №452/2017 від 29 грудня 2017 року «Про ліквідацію апеляційних судів та утворення апеляційних судів в апеляційних округах» постановлено ліквідувати Апеляційний суд Чернігівської області та утворити Чернігівський апеляційний суд в апеляційному окрузі, що включає Чернігівську область, з місцезнаходженням у місті Чернігові.

28 вересня 2018 року Президентом України видано Указ про переведення 23 суддів Апеляційного суду Чернігівської області до новоствореного Чернігівського апеляційного суду.

Затверджено тимчасовий штатний розпис нового суду.

До часу  обрання зборами суддів голови новоствореного суду  його адміністративні повноваження виконує Салай Геннадій Анатолійович як суддя цього суду, який має більший стаж на посаді судді (ч. 3 ст. 29 ЗУ «Про судоустрій і статус суддів»).

Статтею 147 ЗУ «Про судоустрій і статус суддів»  визначено, що у разі ліквідації суду, що здійснює правосуддя на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці (відповідних адміністративно-територіальних одиниць), та утворення нового суду, який забезпечує здійснення правосуддя на цій території, суд, що ліквідується, припиняє здійснення правосуддя з дня опублікування в газеті "Голос України" повідомлення голови новоутвореного суду про початок роботи новоутвореного суду.

 Наразі в Апеляційному суді Чернігівської області створена та працює ліквідаційна комісія.