flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Судова реформа – на вістрі обговорення

19 липня 2018, 16:30

Сьогодні, 19 липня 2018 року, в Чернігові відбувся черговий прес-сніданок за участі представників суддівського корпусу та журналістів місцевих засобів масової інформації.

Головним спікером заходу стала суддя Апеляційного суду Чернігівської області Любов Харечко.

На прохання аудиторії суддя-спікер розповіла про основні аспекти реформування судової гілки влади, зокрема про зміни в судоустрої нашої держави, новели процесуального законодавства, кваліфікаційне оцінювання суддів.

Особливу увагу приділили питанню оптимізації місцевих загальних судів області та запровадженню Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, так званого електронного суду. Суддя-спікер розповіла про досвід судів, в яких ця система функціонує протягом декількох років.

В цілому, зустріч вийшла цікавою та невимушеною. Наостанок суддя-спікер наголосила, що і судді, і журналісти виконують важливу місію і у них є спільна мета - справедливе суспільство. 

Нагадаємо, що даний прес-сніданок проведено в рамках проекту «Підвищення обізнаності громадськості щодо стану та ходу судової реформи на місцевому та національному рівнях», який реалізовує ВГО «Комітет виборців України»

 

Анна Бабкіна,

прес-секретар суду