flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Якісна комунікація - майстерність, що потребує постійного вдосконалення

25 червня 2018, 11:48

Минулого тижня керівник апарату Апеляційного суду Чернігівської області Тетяна Кривонос та прес-секретар суду Анна Бабкіна взяли участь у дводенному тренінгу «Комунікативні інструменти в роботі судів: діалог суду та громади», організованому прес-службою Ради суддів України та громадською організацією «Вектор прав людини».

Даний тренінг є системною програмою навчання для представників судів, які відповідають за зв’язки з громадськістю.

Директор ГО «Вектор прав людини», координатор проекту «Суд людською мовою» Валерія Рибак ознайомила слухачів із загальними аспектами прав людини та видами громадського контролю за їх реалізацією. Враховуючи тематику заходу, особливу увагу спікер приділила праву на інформацію, що включає в себе дотримання принципів гласності та відкритості судового процесу.

Ефективні комунікативні інструменти в роботі судів учасники тренінгу обговорювали з представником прес-служби РСУ Ольгою Какауліною. Експерт з комунікації не лише розповіла про засоби створення сприятливого діалогу між судовою владою, громадськістю та представниками ЗМІ, а й про способи запобігання та управління конфліктами.

«Живе» спілкування зі спікерами, жваві обговорення та командні завдання – усе це супроводжувало два дні навчання. Крім того, судові речники мали можливість взяти участь у моделюванні кризових ситуацій та підготовці різноманітних медіа-заходів з метою оперативного та якісного реагування на них.  

 

Анна Бабкіна,

прес-секретар суду