flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Звіт про роботу зі зверненнями громадян (2017 рік)

19 квітня 2018, 10:57

Протягом  2017 року на розгляд відділу діловодства та обліку звернень громадян Апеляційного суду Чернігівської області  надійшло  3 скарги та 2 звернення громадян.

Тематикою звернень та скарг  є питання розгляду справ наказного провадження, питання недопустимості створення штучних перешкод для доступу особи до правосуддя, незадоволення результатами розгляду справ в судах, питання щодо прийняття мір видачі на руки громадянину усіх ухвал слідчого судді, питання реагування на дії працівників державної установи.

Всі скарги та звернення громадян розглянуті у встановлені Законом України  „Про звернення громадян ” строки.

Відповідно до журналу реєстрації запитів про надання публічної інформації протягом 2017 року зареєстровано 25 запитів. Тематикою даних запитів є питання щодо надання копій ухвал, постанов, надання копій записів з відеокамер, надання інформації щодо прес-секретаря та суддів, питання щодо забезпечення службовим житлом суддів, надання інформації щодо суми коштів, яка була направлена на виплату премій працівникам апарату суду у 2016 році, надання інформації щодо освіти суддів та інші питання.