flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Звіт про роботу зі зверненнями (1 півріччя 2017 року)

23 жовтня 2017, 11:06

Протягом першого півріччя 2017 року на розгляд судової палати у кримінальних справах надійшло 17 скарг та звернень громадян. За аналогічний період у першому півріччі 2015 року – 22 скарги, у 2016 – 25 скарг.

Усі звернення надходили з місць тимчасового ув’язнення та місць позбавлення волі. Тематикою більшості таких звернень було несправедливе, на думку заявників, засудження, незадоволення результатами розгляду справ в судах, порушення питання про поновлення строків на апеляційне чи касаційне оскарження рішень суду, які набрали чинності, про надання копій матеріалів справи.

До матеріалів кримінальних проваджень було приєднано 1 звернення, до прокуратури Чернігівської області направлено 1 звернення.

Всі скарги та звернення громадян розглянуті у встановлені Законом України  „Про звернення громадян”. У відповідях на звернення надавались роз’яснення щодо порядку оскарження судових рішень або порядку звернення до суду про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами. Скарг, які б знайшли свого підтвердження у процесі їх розгляду встановлено не було.

У звітному періоді до судової палати у цивільних справах надійшло 13 письмових звернень, (12 – від фізичних осіб, 1 – від юридичних осіб), що на 3 звернення більше, ніж надійшло у минулому році [у І півріччі 2016 року - 10], і  всі вони належним чином вирішені по суті.

Всі звернення розглянуто без порушення строків, передбачених ст. 20 Закону України «Про звернення громадян».