flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Відповідальна особа за забезпечення доступу до публічної інформації

22 серпня 2017, 14:37

Відповідальний за забезпечення доступу до публічної інформації – заступник керівника апарату Апеляційного суду Чернігівської області ДУБИНА  Юрій  Олександрович, тел. 4-10-95,  dubina@cna.court.gov.ua

В разі відсутності Дубини Ю.А. зазначені функції виконуєначальник відділу діловодства  та обліку звернень громадян – канцелярія Марущенко А.В.

 _______________________________________________________________

АПЕЛЯЦІЙНИЙ  СУД  ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

14000, м. Чернігів, вул. Г. Полуботка, 2, тел.676-885

Н А К А З   (витяг)                          

  31 березня  2016 року                                                                    № 40 – од/а

Про затвердження графіку прийому громадян  

На виконання Законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», Положення про забезпечення доступу до публічної інформації в апеляційному суді Чернігівської області, з метою належного організаційного забезпечення роботи апарату апеляційного суду Чернігівської області,
НАКАЗУЮ:
1.Затвердити графік прийому громадян в  Апеляційному суді Чернігівської області, згідно з додатком № 1 до цього наказу.
Ввести в дію зазначений графік з 01 квітня 2016 року.
  1. Відповідно до посадової інструкції начальника відділу діловодства та обліку звернень громадян - канцелярія Апеляційного суду Чернігівської області визначити відповідальною особою за роботу зі зверненнями громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян»  начальника відділу діловодства  та обліку звернень громадян - канцелярія Марущенко Аліну Володимирівну.
В разі тимчасової відсутності Марущенко А.В. зазначені функції  відповідального за роботу зі зверненнями громадян здійснюются заступником керівника апарату Апеляційного суду Чернігівської області  Дубиною Юрієм Анатолійовичем.
Узагальнення по зверненням громадян згідно з Інструкцією з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.97 р. N 348, в Апеляційному суді Чернігівської області здійснює заступник керівника апарату суду Дубина Ю.А.
3.Визначити особою, відповідальною за роботу з запитами про надання інформації відповідно до  Закону України «Про доступ до публічної інформації»,  заступника керівника апарату суду Дубину Юрія Анатолійовича.
В разі відсутності Дубини Ю.А. зазначені функції виконуєначальник відділу діловодства  та обліку звернень громадян – канцелярія Марущенко А.В.
       
Керівник апарату Апеляційного суду              (підпис)
Чернігівської області                                                                        Т.І. Кривонос
 
ПОГОДЖЕНО
Голова Апеляційного суду                         (підпис)
Чернігівської   області                                                                     С.Р.Тагієв