flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Порядок відшкодування витрат на копіювання або друк документів обсягом більше як 10 сторінок

23 травня 2017, 15:23

Реквізити для сплати

 

Отримувач коштів

Код отримувача (код за ЄДРПОУ)Банк отримувачаКод банку отримувача (МФО)Рахунок отримувачаКод класифікації доходів бюджету

УК у м. Чернігові (Державний бюджет) 
38054398 
ГУДКСУ у Чернігівській області 
853592 
31210206780002 
22030001 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом заступника керівника апарату апеляційного суду Чернігівської області «02» серпня 2011 року №23-од/а

 

 

ІНСТРУКЦІЯ

про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк

документів обсягом більше як 10 сторінок, що надаються за запитами на інформацію

 

 

 1. Ця Інструкція визначає механізм відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів обсягом більше як 10 сторінок (починаючи з 11 сторінки), що надаються апеляційним судом Чернігівської області за запитами на інформацію.
 2. Інструкція розроблена відповідно дост. 21 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» та  Постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 р. № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію».
 3. Оплата рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, здійснюється у будь-якій фінансовій установі (банку) за реквізитами, зазначеними в додатку 2.
 4. Обрахунок розміру відповідних витрат за вартістю визначає відповідальна особа за надання таких відомостей.

   Рахунок на відшкодування витрат надсилається запитувачеві в строк, установлений законом для надання відповіді на запит на інформацію.

 1. Якщо кількість сторінок відповіді на запит на інформацію неможливо визначити заздалегідь, зважаючи на значний обсяг такої відповіді, відповідальний за надання таких відомостей, надсилає запитувачеві лист та рахунок, у якому зазначається часткова сума відшкодування витрат.
 2. Відповідь на запит на інформацію надається протягом трьох робочих днів після підтвердження повної оплати вартості фактичних витрат.
 3. Відповідь на запит на інформацію не надається у разі повної або часткової відмови запитувача від оплати витрат, пов'язаних із наданням такої відповіді.
 4. У разі ненадходження протягом одного місяця документів, що підтверджують повну оплату витрат, відповідальний за надання таких відомостей, робить позначку про відмову в отриманні відповіді на запит на інформацію в Автоматизованій системі діловодства суду в картотеці «Запити на інформацію».

 

Додаток 1

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом керівника апарату апеляційного суду Чернігівської області


Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів обсягом більше як 10 сторінок, що надаються за запитами на інформацію
(оплата здійснюється починаючи з 11 сторінки)
 

з/п

Послуга, що надається

 

 

Норми витрат за виготовлення однієїсторінки
 1.  

Копіювання або друк однієї сторінки документів формату А4 та меншого розміру

0,1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати

 1.  

Копіювання або друк однієї сторінки документів формату А3 та більшого розміру

0,2 відсотка розміру мінімальної заробітної плати

 1.  

Копіювання або друк однієї сторінки документів будь-якого формату, якщо в документах поряд із відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо

0,3 відсотка розміру мінімальної заробітної плати