flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

-  Позовні заяви суд не приймає , оскільки згідно чинного процесуального законодавства Апеляційнгий суд Чернігівської області не розглядає справи як суд першої інстанції.

-  Апеляційні скарги відповідно до чинного процесуального законодавства подаються через суд першої інстанції, який виніс оскаржуване рішення.

-  Заяви (клопотання) у справах подаються до суду через загальну канцелярію суду (І поверх, каб. 101)  особисто, або поштою  на поштову адресу суду (14000, м. Чернігів, вул Г. Полуботка, 2), або електронною поштою  на офіційну електронну скриньку суду inbox@cna.court.gov.ua (з обов’язковим наданням оригіналів в подальшому).

-  Звернення громадян та Запити на отримання публічної інформації подаються шляхом заповнення відповідрних електронних форм на головній сторінці офіційного веб-сайту суду, або у письмовій формі на поштову адресу суду (14000, м. Чернігів, вул Г. Полуботка, 2), або електронною поштою на офіційну електронну скриньку суду inbox@cna.court.gov.ua, або ж в усній формі відповідно до вимог Законів України "Про звернення громадян" та "Про доступ до публічної інформації".