flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

29 липня 2016 року

П  Р  О  Т  О  К  О  Л

 

зборів суддів апеляційного суду Чернігівської області

 

29 липня  2016  року                                                               м. Чернігів

 

Присутні на початку зборів 35суддів із 43 працюючих.

 

                                                     Початок зборів о 12 годині

 

Голова апеляційного суду Чернігівської області Тагієв С. Р. оголосив відкритими загальні збори суддів про підведення підсумків роботи апеляційного суду у І півріччі 2016 року  та про внесення змін до складу колегій судової палати у кримінальних справах.

 

Для проведення зборів головою зборів обраний голова апеляційного суду Тагієв С. Р., секретарем – суддя Антипець В. М.

 

Заперечень чи доповнень до порядку денного не надійшло. Збори ухвали регламент для кожного, хто виступає з доповіддю,  до 10 хвилин.

 

І. Виступили:

- секретар судової палати у цивільних справах Харечко Л. К., яка зупинилася на показниках роботи, кількості скасованих та змінених рішень, проаналізувала причини скасувань та змін,  на заходах  по покращенню роботи, рівню навантаження на суддю в порівнянні з минулим роком;

в обговорення звіту виступив :

голова суду Тагієв С. Р., який звернув увагу на необхідність більше допускати цивільних справ до розгляду в апеляційному провадженні через розстрочку сплати судового збору, з метою забезпечення доступу громадян до суду як того вимагають міжнародні правові норми.

 

Зі звітом про роботу виступив секретар судової палати у кримінальних справах  суддя     Салай Г. А., який зупинився на статистичних даних  роботи судової палати протягом півріччя,  на якості судових рішень та причинах скасування, порівняв показники за 1 півріччя  2015 року з показниками за І півріччя 2016 року та зауважив, що кількість скасувань рішень касаційною інстанцією зменшилася, а навантаження на кожного суддю збільшилося.

 

Виступила керівник апарату суду Кривонос Т. І., яка доповіла про забезпечення функціонування автоматизованої системи документообігу суду, про роботу з кадрами, підвищення кваліфікації та дотримання дисципліни працівниками суду.

 

ІІ. Виступив голова зборів Тагієв С. Р., який повідомив, що судді Борисенко І. П. та Баглай І. П. подали заяви про переведення їх до складу іншої колегії та про необхідність обрання суддів, які   уповноважуються розглядати кримінальні провадження в справах неповнолітніх.

 

Проти переведення до складу колегії судді Баглая І. П. заперечувала суддя Акуленко С. О., яка заявила, що на зборах палати таке переведення не обговорювалося.

Голосували за переведення суддів 34 судді за, одна суддя проти.

 

Суддів Антипець В. М., Шахову О. Г. Щербакова О. С.,        Заболотного В. М., Миронцова В. М., Салая Г. А., Рудомьотову С. Г., Демченка О. В., Акуленко С. О. та Баглая І. П. обрати суддями, які уповноважені здійснювати кримінальне провадження щодо неповнолітніх, голосували за  усі присутні на зборах.

 

 

ЗБОРИ СУДДІВ ВИРІШИЛИ :

 

1. Прийняти до відома звіти секретарів судових палат суддів  Харечко Л. К., Салая Г. А.  та керівника апарату Кривонос Т. І.

 

2. Затвердити нові склади   колегій судової палати у кримінальних  справах з      01 серпня 2016 року:

 

І склад

1.Навозенко Л. С

2.Короїд Ю. М.

3.Сердюк О. Г.

4.Карнаух А. С.

5.Воронцова С. В.

 

ІІ склад

1.Антипець В. М.

2.Шахова О. Г.

3.Щербаков О. С.

4.Заболотний В.М.

5.Миронцов В. М.

 

ІІІ склад

1.Оседач М. М.

2.Борисенко І. П.

3.Трейтяк О. П.

4. Лазоренко М. І.

5.Мельниченко Ю. В.

 

ІУ склад

1.Салай Г. А.

2.Рудомьотова С. Г.

3.Демченко О. В.

4. Акуленко С. О.

5. Баглай І. П.

 

Суддів Акуленко С. О.,  Антипець В. М., Баглая І. П.,  Демченка О. В., Заболотного В. М., Миронцова В. М., Салая Г. А., Рудомьотову С. Г.,  Шахову О. Г.  та Щербакова О. С.  уповноважити здійснювати кримінальне провадження щодо неповнолітніх.

 

 

        

 

Головуючий на зборах суддів                                          С.Р.Тагієв

 

 

Секретар зборів                                                                           В.М.Антипець