flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

21 липня 2017 року

П Р О Т О К О Л

 

загальних зборів суддів

Апеляційного суду Чернігівської області.

 

21 липня  2017 року                                                                                    м. Чернігів

 

Присутні на  зборах: 22 суддів із 27 працюючих.

 Початок зборів о 12 годині 00 хвилин.

 

Голова Апеляційного суду Чернігівської області Тагієв С.Р. оголосив відкритими загальні збори суддів Апеляційного суду Чернігівської області щодо підведення підсумків роботи у першому півріччі 2017 року та питання щодо зміни складів колегій і повідомив про наявність кворуму, необхідного для проведення зборів.

Від суддів Апеляційного суду Чернігівської області надійшла пропозиція головою загальних зборів обрати суддю Тагієва С.Р., а секретарем – суддю Харечко Л.К.

                                            Голосували:

 

Вирішили: обрати головою загальних зборів суддю Тагієва С.Р.,  секретарем – суддю Харечко Л.К.

Голова загальних зборів оголошує питання порядку денного: підведення підсумків роботи Апеляційного суду Чернігівської області у першому півріччі 2017 року і вирішення питання зміни складу колегій у зв’язку з літніми відпустками суддів.

 

             По питанню підведення підсумків роботи суду у першому півріччі виступив голова суду Тагієв С.Р., який повідомив зборам основні показники діяльності суду по палатно, детально зупинився на покращених показниках якості роботи та звернув увагу на показники, які потребують додаткового опрацювання з метою усунення недоліків. Звернув увагу суддів на статистику щодо повернених апеляційних скарг в зв’язку з несплатою судового збору та наголосив на важливості вжиття всіх можливих процесуальних заходів  з метою  сприяння доступу до здійснення правосуддя.

Заступник голови суду Салай Г.А. виступив щодо проблем у питанні формування єдиної судової практики.

По питанню зміни складу колегій виступила секретар палати з розгляду цивільних справ Харечко Л.К., яка запропонувала, тимчасово, в період літніх відпусток, з метою врівноваження рівномірного навантаження на склади колегій, з 24.07.2017 року по 04.09.2017 року, включити суддю Вінгаль В.М. до складу колегії  Лакізи Г.П., Скрипки А.А., Тагієва С. Р., Харечко Л.К.

Інших пропозицій не надійшло.

Голова зборів поставив на голосування питання про включення судді Вінгаль В.М. до складу колегії Лакізи Г.П., Скрипки А.А., Тагієва С. Р., Харечко Л.К. на період з 24.07.2017 року по 04.09.2017 року.                                      

                                        Голосували:

 

          Вирішили: включити суддю Вінгаль В.М. до складу колегії Лакізи Г.П., Скрипки А.А., Тагієва С. Р., Харечко Л.К. на період з 24.07.2017 року по 04.09.2017 року.

Голова зборів подякував суддям за роботу і оголосив загальні збори суддів Апеляційного суду Чернігівської області закритими.

 

Голова зборів:                                        (підпис)                               С.Р. Тагієв

Секретар:                                                 (підпис)                            Л.К. Харечко