flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Суд приймає гостей з КНР

07 листопада 2013, 09:23

 

Апеляційний суд Чернігівської області відвідала делегація з Китайської Народної Республіки на чолі з віце-губернатором провінції Цзянсу паном Мяо Жуйлінь. Серед учасників делегації також, зокрема, віце-мер м. Ханчжоу та  керівник Департаменту юстиції провінції Цзянсу.

Гостей з КНР зустрічала заступник голови апеляційного суду Людмила Навозенко. Під час спілкування вона ознайомила присутніх з системою судоустрою України, розповіла про досягнення правосуддя після введення в дію нового кримінально процесуального законодавства. Китайських колег цікавили питання доступності безоплатної юридичної допомоги,  умови призначення на посаду судді,  тощо. Вони зазначили, що багато в чому українська та китайська системи правосуддя схожі.

Гості ознайомились з системою  відеоконференцзв”язку та системою таємного допиту свідків, які функціонують у залах судових засідань апеляційного суду, ознайомилися з виставкою фоторобіт, яка діє в суді.

Зустріч з китайською делегацією відбулася в рамках її офіційного перебування   в Чернігівській області з метою подальшого поглиблення міжрегіональних відносин.

Олеся Гайдай, помічник голови апеляційного суду