flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Садіг Тагієв виступив з доповіддю у рамках спільної програми ЄС/Ради Європи

30 листопада 2017, 11:40

Голова суду Садіг Тагієв  виступив з доповіддю у рамках програми HELP «Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод». Це спільна программа ЄС/Ради Європи,  пілотування курсу якої пройшло 27 листопада 2017 року на базі Апеляційного суду Чернігівської області за участю сертифікованих тренерів: представника Cекретаріату програми HALP Анни-Марії Телбіс, голови Бахмацького районного суду Чернігівської області Павла Пархоменка, адвоката АО «ENGARDE» Ірини Шевчук, а також суддів, адвокатів, представників інших юридичних спеціальностей. Курс прослухали і помічники суддів Апеляційного суду Чернігівської області.

Тема доповіді голови суду Садіга Тагієва стосувалась використання у кримінальному процесі доказів, отриманих при негласних слідчих (розшукових) діях (НСРД). Присутнім було цікаво та корисно почути думку судді щодо певних особливостей дослідження таких докадів під час судового розгляду в контексті практики Європейського суду.

Крім цього, розглянуто аспекти практичного застосування Конвенції про захист прав і основоположних свобод у судочинстві, чому і як її застосовувати  при розгляді справ. Обговорено загальні стандарти у забезпеченні права на справедливий суд.