flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Садіг Тагієв зустрівся з делегацією Азербайджанської Республіки

02 березня 2017, 14:58

28 лютого 2017 року голова Апеляційного суду Чернігівської області Садіг Тагієв узяв участь у робочій зустрічі з делегацією Азербайджанської Республіки, яка відбулася у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ. У складі делегації – судді та керівники структурних підрозділів Верховного Суду Азербайджанської Республіки, а також представник  Головного управління по боротьбі з корупцією при Генеральному прокурорі Азербайджану.

Зарубіжні колеги ознайомились з українським досвідом реформування кримінального та кримінально-процесуального законодавства.  Нині подібний процес розпочався і в Азербайджанській Республіці. Тож гостей насамперед цікавила думка суддів ВССУ з тих питань, які для азербайджанських правників є новими, часто дискусійними.

У ході робочої зустрічі Садіг Тагієв зупинився на ряді позитивних досягнень судової реформи, а також викрив проблемні питання, яки виникають в процесі її реалізації. Це, зокрема, недосконалість правового регулювання такого виду запобіжного заходу як застава, наслідки застосування «Закону Савченко», кадровий дефіцит, який виник у місцевих та апеляційних судах у зв’язку зі звільненням суддів у відставку.

Загалом колеги висловили впевненість у тому, що співробітництво та обмін досвідом є необхідними для кожної зі сторін.

 

Фото з сайту ВССУ