flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Апеляційний суд відвідала група співробітників Агенства міжнародного розвитку USAID (США) та американської консалтингової компанії Tetra Tech ARD

11 серпня 2015, 09:06

  29 травня в апеляційному суді побувала з візитом група представників Агентства міжнародного розвитку USAID(США) та американської консалтингової компанії Tetra TechARD. Вони зустрілись з головою апеляційного суду Садігом Тагієвим.  У діловій бесіді взяли участь офіційний представник USAID Кеті Стермер, аналітик-консультант американської консалтингової компанії Теtга Тесh ARDЛариса Магдюк, програмний менеджер USAID в Україні, керівник програм розвитку демократії та врядування Ірина Смоліна.

Спільно з Tetra Tech ARD Агентство вивчає рівень демократії, захисту прав людини та належного врядування в Україні з метою розробки стратегії надання підтримки Україні на наступні 5 років. Невід’ємною складовою такого планування є візит науковців та фахівців Tetra Tech ARD, які визначатимуть, яким чином USAID зможе у найбільш конструктивний спосіб надавати підтримку українським партнерам у вирішення складних питань та продовжувати і розвивати двосторонню співпрацю. Оцінка базуватиметься на стандартній порівняльній методології, яку вже було успішно використано у понад 70 країнах світу.

Для поглиблення розуміння ситуації щодо політичного та демократичного розвитку країни та формування власного бачення  з 18 травня по 05 червня команда консультантівTetra Tech ARD та співробітників USAID зустрічається з широким колом державних та суспільних діячів, політиків, аналітиків, журналістів, представників громадських організацій.

Апеляційний суд став однією з ключових  державних правозахисних установ, де побували американські гості.