flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Апеляційну каргу у справі про повернення обвинувального акта стосовно депутата Хмельницької обласної ради розглядатимуть 11 вересня о 9.00

30 серпня 2018, 16:16

До апеляційного суду Хмельницької області надійшла апеляційна скарга прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на ухвалу про повернення обвинувального акта відносно депутата Хмельницької обласної ради. Судове засідання відбудеться 11 вересня 2018 року о 9.00.

Нагадаємо,   30 липня 2018 року Хмельницький міськрайонний суд повернув обвинувальний акт прокурору на тій підставі, що документ не відповідає вимогам Кримінального процесуального кодексу. Як зазначено в ухвалі, “фактичні обставини правопорушення та формулювання обвинувачення є не конкретними, не містить чітко сформульованого обвинувачення, чим порушено конституційних принципів права обвинуваченого на захист та справедливий судовий розгляд, а також позбавляє суд можливості належним чином встановити істину в кримінальному провадженні, роз'яснити обвинуваченому суть обвинувачення”.

В обвинувальному акті депутату інкримінують закінчений замах на шахрайство (ч.2 ст. 15 ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу) і підбурювання до закінченого замаху на надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище за вчинення та не вчинення службовою особою в інтересах того, хто дає таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданої влади та службового становища (ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 369 Кримінального кодексу).

Прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області