flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Військовий командир, що зловживав алкоголем на робочому місці заплатить штраф

02 березня 2023, 11:13

Хмельницький міськрайонний суд розглянув матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності жителя Чернівців,  який, несучи службу в особливий період на посаді командира відділення зенітно-ракетного взводу однієї з військових частин, близько восьмої години вечора перебував у стані алкогольного сп’яніння. Таке правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 17220 КУпАП (розпивання алкогольних напоїв та вживання наркотичних засобів).  

На засідання суду правопорушник не з’явився, хоч і був належним чином попереджений про дату, місце та час судового розгляду. Тож суд розглядав справу без нього за наявними у справі доказами, зокрема, зізнавальними поясненнями, консультаційним висновком спеціаліста, пояснювальною запискою одного з військовослужбовців.

Суд визнав вину командира та стягнув із нього 3655 гривень штрафу(215 неоподаткованих мінімумів громадян) та 537 гривень судового збору. Він, або його законний представник може подати скаргу до апеляційного суду впродовж 10 днів з дня винесення постанови.

 

Прес-служба Хмельницького міськрайонного суду