flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Графік із здійснення особистого приймання громадян

в апеляційному суді Херсонської області

 

 

Голова суду

Коровайко Олександр Іванович

 

кожний третій понеділок місяця

з 9.00 до 12.00

 

Заступник голови суду

Кузнєцова Олена Анатоліївна

 

кожний перший понеділок місяця

з 9.00 до 12.00

 

Заступник голови суду      

Заіченко Володимир Леонідович

 

кожну другу середу місяця

з 9.00 до 12.00

 

Секретар судової палати з розгляду кримінальних справ      

Литвиненко Інна Іванівна

 

кожний другий четвер місяця

з 9.00 до 12.00

 

Секретар судової палати з розгляду цивільних справ

Приходько Лариса Антонівна

 

кожний другий понеділок місяця

з 9.00 до 12.00

 

Керівник апарату суду

Костенніков Дмитро Вікторович

 

кожний вівторок місяця

з 9.00 до 12.00

 

 

 

 

Затверджено

 

                     наказом голови

апеляційного суду

Херсонської області

від 22 жовтня 2015р. №212-ОД

 

Порядок здійснення особистого прийому громадян в апеляційному суді Херсонської області

 1. Загальні положення

1.1 Цей Порядок визначає основні вимоги до організації та проведення особистого прийому громадян посадовими особами апеляційного суду Херсонської області (далі - Суд).

1.2 У Суді з метою створення оптимальних умов для реалізації громадянами своїх законних прав та інтересів і виключення при цьому передумов для незаконного впливу на суддів особисте приймання громадян здійснюється головою Суду, його заступниками, а також керівником апарату суду. Крім того, особистий прийом громадян здійснюється в Інформаційному центрі Суду.

 1. Порядок прийому громадян
  • 1 Особистий прийом громадян в Суді з питань роботи суду здійснюється головою Суду, його заступниками та керівником апарату Суду. Особистий прийом здійснюється керівництвом суду лише за попереднім записом, згідно графіка, затвердженого наказом голови Суду. Запис до голови суду здійснюється в разі, якщо порушене питання попередньо не вирішено його заступниками, керівником апарату на особистому прийомі.
  • 2 Особистий прийом громадян, яким присвоєно звання Герой України, Герой Радянського Союзу, Герой Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня", проводиться першочергово.
  • 3 Для зручності громадян, з метою створення оптимальних умов для реалізації громадянами своїх законних прав та інтересів і виключення при цьому передумов для незаконного впливу на суддів, особистий прийом у Суді з питань роз’яснення чинного законодавства, надання інформації про рух справ, які знаходяться в провадженні Суду, та надання будь-якої довідкової інформації здійснюється також в Інформаційному центрі, розташованому на першому поверсі будівлі Суду, працівниками відділу діловодства та обліку звернень громадян-канцелярія згідно їхніх функціональних обов’язків щоденно у робочий час, крім вихідних та святкових днів.
  • 4 Під час проведення особистого прийому, громадяни повинні мати при собі документ, що посвідчує особу, разом з ними можуть бути присутні їхні представники, повноваження яких оформлено в установленому порядку. Також можуть бути присутні особи які перебувають у родинних зв’язках з цими громадянами.
  • 5 За організацію прийому громадян головою Суду, його заступниками, керівником апарату Суду відповідає начальник відділу діловодства та обліку звернень громадян-канцелярія.
  • 6 Працівники, які здійснюють прийом громадян в Інформаційному центрі Суду, реєструють осіб: - які виявили бажання потрапити на прийом до керівництва суду, в Журналі попереднього запису громадян на особистий прийом до керівництва суду (додаток №1); - які з'явились на прийом - у Журналі особистого прийому громадян (додаток №2) з розрахунку 20 хвилин на одну особу, та несуть відповідальність за ведення зазначених журналів. Для запису (попереднього запису) громадян на особистий прийом посадовими особами суду працівник суду, який проводить запис, фіксує прізвище, ім'я, по батькові громадянина, який записується на прийом, номери його контактних телефонів чи відомості щодо інших засобів зв'язку з ним, а також короткий зміст порушуваного питання.
  • 7З'ясування інших відомостей про громадянина, його представника, одержання іншої інформації, яка не стосується змісту порушуваних питань, під час запису, попереднього запису на прийом посадовими особами суду забороняється.
  • 8     Запис на прийом посадовими особами суду не проводиться у разі звернення особи, визнаної судом недієздатною.
  • 9Забороняється відмова громадянинові в запису на особистий прийом посадовими особами суду з підстав ознак раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак.
  • 10Повторний прийом громадян з питання, яке вже розглядалось, проводиться лише у тому випадку, якщо воно не було вирішено по суті.

2.11 За відсутності посадової особи суду, яка має проводити особистий прийом громадян згідно графіка, такий прийом проводить посадова особа, яка виконує її обов’язки, про що відповідний працівник суду повідомляє громадян, які прибули на особистий прийом.