flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Відбудеться оприлюднення Вищою радою правосуддя щорічної доповіді про стан забезпечення незалежності суддів в України за 2017 рік

16 квітня 2018, 15:17

Відбудеться оприлюднення Вищою радою правосуддя щорічної доповіді про стан забезпечення незалежності суддів в України за 2017 рік

 

20 квітня 2018 року в м. Харкові відбудеться прес-конференція, присвячена презентації Щорічної доповіді Вищої ради правосуддя «Про стан забезпечення незалежності суддів в Україні»

 

            20 квітня 2018 року о 9:30 в м. Харкові відбудеться прес-конференція, присвячена презентації Щорічної доповіді Вищої ради правосуддя «Про стан забезпечення незалежності суддів в Україні».

            Зазначену доповідь Вища рада правосуддя готує в співпраці з органами суддівського самоврядування, іншими органами та установами системи правосуддя, громадськими об’єднаннями з метою зміцнення незалежності суддів та авторитету правосуддя в Україні. Доповідь за 2017 рік – це офіційний документ, у якому вперше систематизовано та проаналізовано інформацію про стан забезпечення незалежності судової гілки державної влади в Україні.   

            Перша презентація Щорічної доповіді Вищої ради правосуддя «Про стан забезпечення незалежності суддів в Україні у 2017 році» відбулася 23 лютого 2018 року в м. Києві. У продовження цього заходу регіональні презентації та обговорення Щорічної доповіді заплановано провести в містах Чернівці, Харкові та Львові. Заходи організовано спільно Вищою радою правосуддя та проектом Ради Європи «Підтримка виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини», який фінансується Фондом з прав людини. 

            Участь у прес-конференції в м. Харкові візьмуть: Ігор Бенедисюк, Голова Вищої ради правосуддя, Олена ЛитвиненкоВадим Беляневич, Заступник Голови Вищої ради правосуддя, Заступник Голови Офісу Ради Європи в Україні, Ліліт Данеґян, Голова Відділу з реформ сектору правосуддя Департаменту правосуддя та правового співробітництва Ради Європи

У презентації Щорічної доповіді також бере участь Дануте Йочієне, суддя Конституційного Суду Литви, міжнародний експерт Ради Європи та Андрій Бойко, член Вищої ради правосуддя.

  Місце проведення заходу − готель «Прем’єр Палац», пр. Незалежності, 2, м. Харків.

 

Прес-служба суду