flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

СПРАВА ПРО ЗАХИСТ ЧЕСТІ, ГІДНОСТІ, ДІЛОВОЇ РЕПУТАЦІЇ

22 серпня 2017, 13:40

23 серпня 2017 року в Апеляційному суді Харківської області колегією суддів в складі головуючого Яцини В.Б., суддів Бурлаки І.В. та Карімової Л.В. відбудеться  апеляційний розгляд справи за позовом працівника поліції до блогера про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди.  

Нагадуємо, рішенням Фрунзенського районного суду міста Харкова від 01 червня 2017 року було відмовлено в задоволенні позовних вимог.  

На рішення суду першої інстанції позивачем по справі подана апеляційна скарга.

Розгляд справи відбудеться  о 10-00 годині 23 серпня 2017 року в приміщенні Апеляційного суду Харківської області, перший поверх, зал судових засідань №11.  

В зв’язку з непоодинокими випадками  під час розгляду справи в Апеляційному суді Харківської області порушень громадського порядку певними громадськими організаціями, які в якості слухачів присутні в залі судового засідання, вважаємо доцільним нагадати про необхідність дотримання відвідувачами суду правопорядку, знаходячись в залі судового засідання.

Хотілося б нагадати, що відповідно до вимог діючого законодавства, сторони та учасники судового процесу, а також інші особи, присутні в залі судового засідання, зобов’язані додержуватися порядку в судовому засіданні і беззаперечно підкорятися відповідним розпорядженням головуючого у судовому засіданні.   

Сторони та учасники процесу звертаються до суду "Ваша честь".

В залі судового засідання учасники провадження та інші присутні в якості слухачів представники громадських об’єднань, спільноти зобов'язані дотримуватись порядку, задля забезпечення учасникам провадження нормальних умов для розгляду справи.  

Судовий процес має відбуватися в спокійній обстановці, у тиші, що є запорукою якості правосуддя.

Також нагадуємо, що нормами Кримінального Кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачена відповідальність за грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства та суду, за переривання нормальної діяльності суду та явні ознаки впливу на розгляд справи колегією суддів.    

Втручання у правосуддя  – це прямий шлях суспільства до прірви і заборонено Законом.   

 Про це слід пам'ятати всім.

 

Прес-секретар

Євгенія Бондаренко