flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Інформуємо щодо розгляду апеляційної скарги прокурора у кримінальному провадженні відносно Литвинова О.І.

06 червня 2017, 16:14

Інформуємо щодо розгляду апеляційної скарги прокурора у кримінальному провадженні відносно Литвинова О.І.

 

 

У зв’язку з підвищеною увагою суспільства до подій відносно обрання ухвалою слідчого судді Дергачівського районного суду Харківської області підозрюваному Литвинову О.І. запобіжного заходу, з метою запобігання розповсюдженню неправдивих даних та об’єктивного висвітлення інформації, Апеляційний суд Харківської області інформує:

 

08 червня 2017 року в Апеляційному суді Харківської області відбудеться розгляд апеляційної скарги прокурора у кримінальному провадженні відносно Литвинова О.І., підозрюваного у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.296 КК України.   

Нагадуємо, що ухвалою слідчого судді Дергачівського районного суду Харківської області від 19 травня 2017 року відмовлено у задоволенні клопотання органу досудового розслідування про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно Литвинова О.І., та застосовано запобіжний захід – домашній арешт.  

Судове засідання призначене в Апеляційному суді Харківської області на 11-30 годину 08 червня 2017 року, зал №13.  

 

В зв’язку з непоодинокими випадками  під час розгляду справ в Апеляційному суді Харківської області порушень громадського порядку певними громадськими організаціями, спільнотою, які в якості слухачів присутні в залі судового засідання, вважаємо доцільним нагадати про необхідність дотримання відвідувачами суду правопорядку, знаходячись в залі судового засідання.  

 

Хотілося б нагадати, що відповідно до вимог частин 2 та 3 статті 329 КПК України сторони та учасники кримінального провадження, а також інші особи, присутні в залі судового засідання, зобов’язані додержуватися порядку в судовому засіданні і беззаперечно підкорятися відповідним розпорядженням головуючого у судовому засіданні. Сторони та учасники кримінального провадження звертаються до суду "Ваша честь" або "Шановний суд".  

Також нагадуємо, що нормами Кримінального Кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачена відповідальність за грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства та суду, за переривання нормальної діяльності суду та явні ознаки впливу на розгляд справи колегією суддів.   

В залі судового засідання учасники провадження та інші присутні в якості слухачів представники спільноти зобов'язані дотримуватись порядку, задля забезпечення учасникам провадження нормальних умов для розгляду справи.  

Судовий процесс має відбуватися в спокійній обстановці, у тиші, що є запорукою якості правосуддя.

Про це слід пам'ятати всім.

 

 

Прес-секретар Євгенія Бондаренко