flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Виклик в судове засідання в якості відповідача Камишенка Михайла Анатолійовичау справі за позовом Стратієнко Вікторії Іванівни до Камишенка Михайла Анатолійовича, третя особа Алексєєва Світлана Іванівна про розділ в натурі домоволодіння, встановлення ідеальних часток, затвердження усного договору

ОГОЛОШЕННЯ

 

Апеляційний суд Харківської області викликає в судове засідання в якості відповідача Камишенка Михайла Анатолійовичау справі за позовом Стратієнко Вікторії Іванівни до Камишенка Михайла Анатолійовича, третя особа Алексєєва Світлана Іванівна про розділ в натурі домоволодіння, встановлення ідеальних часток, затвердження усного договору, за апеляційною скаргою СтратієнкоВікторіїІванівни на ухвалу Жовтневого районного суду містаХарковавід 3 квітня 2018 року.

Розгляд справи відбудеться о 10 годині 45 хвилин 21 травня 2018 року за адресою: м.Харків, майдан Героїв Небесної Сотні, 36, зал № 10, суддя-доповідач Кругова С.С.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин, чи неповідомлення про причини неявки справа буде розглядатися у відсутності за наявними у справі доказами.

 

Суддя Апеляційного суду

Харківської області                       /підпис/                                                          С.С. Кругова