flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Оголошення про виклик у судове засідання позивача Клапчук В.Г. та відповідача Лизогуб І.І.

Оголошення про виклик у судове засідання позивача Клапчук В.Г. та відповідача Лизогуб І.І.

 

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

61001, м. Харків, майдан Героїв Небесної Сотні, 36, тел.: 751-88-06,

факс: 751-92-13,inbox@hra.court.gov.ua

22-ц/790/2575/18

                                                                                ОГОЛОШЕННЯ

З метою дотримання норм Цивільного процесуального кодексу України в частині належного повідомлення про час і місце судового розгляду, та згідно ч.11 ст.128 ЦПК України, Апеляційний суд Харківської області, шляхом розміщення на офіційній веб-сторінці суду, викликає в судове засідання в якості позивача  Клапчук Валентину Григорівну та відповідача Лизогуб Івана Івановича для розгляду апеляційної скарги Харківської місцевої прокуратури № 4 в інтересах держави в особі Харківської міської ради  на рішення Московського  районного суду м. Харкова від 10.05.2017р. за позовом Клапчук Валентини Григорівна до Лизогуб Івана Івановича, третя особа: Дванадцята Харківська державна нотаріальна контора про виселення та визнання права власності на квартиру в порядку спадкування за законом.

Розгляд справи відбудеться о 12 годині 15 хвилин 30 серпня 2018 року, за адресою: м.Харків, майдан Героїв Небесної Сотні, 36, зал № 7, суддя-доповідач Кісь П.В.

У разі неявки відповідачів у судове засідання без поважних причин, чи неповідомлення про причини неявки справа буде розглядатися у їх відсутності за наявними у справі доказами.

 

Суддя

Апеляційного суду Харківської області           /підпис/     П.В.Кісь