flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Оголошення про виклик у судове засідання в якості відповідачів Павленко Валентини Іванівни, Павленко Катерини Вікторівни, треті особи – Умярова Світлана Петрівна, Українець В’ячеслав Михайлович, Андрєєв Ігор Юрійович, ГогсадзеЗаза Георгійович.

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

61001, м. Харків, майдан Героїв Небесної Сотні, 36, тел.: 751-88-06,

 

факс: 751-92-13,inbox@hra.court.gov.ua

 

22-ц/790/181/18

ОГОЛОШЕННЯ

 

З метою дотримання норм Цивільного процесуального кодексу України в частині належного повідомлення про час і місце судового розгляду, та згідно ч.11 ст.128 ЦПК України, Апеляційний суд Харківської області, шляхом розміщення на офіційній веб-сторінці суду, викликає в судове засідання в якості відповідачів Павленко Валентини Іванівни, Павленко Катерини Вікторівни, треті особи – Умярова Світлана Петрівна, Українець В’ячеслав Михайлович, Андрєєв Ігор Юрійович, ГогсадзеЗаза Георгійович для розгляду апеляціних скарг Маліх І.О. та Лихошерстової К.Е. на рішення Жовтневого районного суду Харківської області від 12.05.2017р. за позовом Маліх Ірини Олексіївни до Лихошерстової Карини Едгемівни,  Харківської міської ради, Павленко Валентини Іванівни, Павленко Катерини Вікторівни, треті особи – Умярова Світлана Петрівна, Українець В’ячеслав Михайлович, Андрєєв Ігор Юрійович, ГогсадзеЗаза Георгійович про визнання права власності на житловий будинок у порядку спадкування та витребування його з чужого незаконного володінняРозгляд справи відбудеться о 14 годині 15 хвилин 11квітня 2018 року, за адресою: м.Харків, майдан Героїв Небесної Сотні, 36, зал № 7, суддя-доповідач Кісь П.В.

У разі неявки відповідачів у судове засідання без поважних причин, чи неповідомлення про причини неявки справа буде розглядатися у їх відсутності за наявними у справі доказами.

 

Суддя

Апеляційного суду Харківської області   /підпис/     П.В.Кісь