flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Оголошення про виклик в судове засідання в якості апелянта Корсунську Марину Василівну у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Дельта Банк» до Корсунського Юрія Олексійовича, Корсунської Марини Василівни, треті особи: товариство з обмеженою відповідальністю «Оптикал Трейд», Національний банк України, про стягнення заборгованості за кредитним договором.

 
   


АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

61001, м. Харків, майдан Героїв Небесної Сотні, 36, тел. 751-88-71, факс. 751-92-13, inbox@hra.court.gov.ua


 № 22-ц/790/148/18

   ОГОЛОШЕННЯ

 Апеляційний суд Харківської області викликає в судове засідання в якості апелянта Корсунську Марину Василівну у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Дельта Банк» до Корсунського Юрія Олексійовича, Корсунської Марини Василівни, треті особи: товариство з обмеженою відповідальністю «Оптикал Трейд», Національний банк України, про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Розгляд справи відбудеться 18 вересня 2018року об 11год. 30хв. за адресою: м. Харків, майдан Героїв Небесної Сотні, 36, ЗАЛ № 7, суддя-доповідач Бровченко І.О.

У разі неявки апелянта у судове засідання без поважних причин, чи неповідомлення про причини неявки справа буде розглядатися за його відсутністю за наявними у справі доказами.

 

    Суддя Апеляційного суду

      Харківської області      /підпис/      І.О. Бровченко