flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Оголошення про виклик в судове засідання в якості співвідповідача Шамрай Артура В’ячеславовича у справі за позовом Ловчиновської Олени Миколаївни до Колмикової Ганни Антонівни, 3-ті особи Державна архітектурно-будівельна інспекція України, Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Харківській області, КП «Харківське міське бюро технічної інвентаризації» про зобов’язання вчинити певні дії.

 
   

                                                                                                                                                       

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

61001, м. Харків, майдан Героїв Небесної Сотні, 36, тел. 751-88-71, факс. 751-92-13, inbox@hra.court.gov.ua


13.09.2018 р. 22-ц/790/3411/18

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

                                 

         Апеляційний суд Харківської області викликає в судове засідання в якості співвідповідача Шамрай Артура В’ячеславовича у справі за позовом  Ловчиновської Олени Миколаївни до Колмикової Ганни Антонівни, 3-ті особи Державна архітектурно-будівельна інспекція України, Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Харківській області, КП «Харківське міське бюро технічної інвентаризації» про зобов’язання вчинити певні дії.

         Розгляд справи відбудеться о 15 год. 00 хв. 26 вересня 2018 року за адресою: м. Харків, майдан Героїв Небесної Сотні, б. 36, зал № 10, суддя – доповідач Пилипчук Н.П.

         У разі неявки позивача у судове засідання без поважних причин, чи неповідомлення про причини неявки справа буде розглядатися за їх відсутності за наявними у справі доказами.

 

 

Суддя Апеляційного суду  Харківської області      Н.П. Пилипчук

 

Вик.: Плахотнікова І.О.