flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Навчальний семінар стосовно застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод з наданням методичної допомоги суддям апеляційного та місцевих судів області

08 листопада 2011, 14:38

   4 листопада 2011 року в апеляційному суді Рівненської області відбувся навчальний семінар стосовно застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод з наданням методичної допомоги суддям апеляційного та місцевих судів області.

  Семінар пройшов за ініціативою Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини В.В. Лутковської та згідно графіку проведення навчальних семінарів суддями Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ з метою усунення проблем, що призводять до порушень ст. 5 Конвенції та вдосконалення практики національних судів щодо вирішення питання про тримання особи під вартою в контексті вимог Європейського суду (на прикладі рішення Європейського суду з прав людини від 10 лютого 2011 року в справі «Харченко проти України»).

   В семінарі прийняли участь  : суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ – Сахно Р.І., заступник керівника секретаріату – начальник відділу координації виконання рішень Європейського суду з прав людини Департаменту міжнародного права та співробітництва Міністерства юстиції України – Кушнір І.В., головний спеціаліст секретаріату відділу координації виконання рішень Європейського суду з прав людини Департаменту міжнародного права та співробітництва Міністерства юстиції України – Пістряк Д.В., судді апеляційного суду та місцевих судів Рівненської області.