flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Оксана Польна відвідала Рівненський апеляційний суд

26 жовтня 2018, 10:26

Директор Львівського регіонального відділення Національної школи суддів України з робочою поїздкою побувала у реконструйованій будівлі Рівненського апеляційного суду та привітала колектив із таким довгоочікуваним новосіллям.

Голова суду Олег Полюхович провів гості екскурсію відновленою будівлею, яка набула сучасного вигляду і стала окрасою Рівного.

— Нам вдалося зберегти цю споруду, якій наступної зими виповниться 90 років і вона належить до пам’яток історії та культури Рівного. Я рівнянин і мені небайдуже, як виглядає місто в якому я живу і працюю. Умови для відвідувачів суду і його працівників, коли ми розміщувались на Шкільній, були неналежними і, мабуть, одними з найгірших в Україні. І найголовніше: роботи з реконструкції та ремонту нам вдалося провести таким чином, щоб зберегти автентичність споруди, яка дає чітке уявлення про неокласичний стиль, який панував у нашому місті в 20 столітті.

Оксана  Польна побажала колективу тільки гарних подій як у професійному, так і  в особистому  житті.

— Зичу Вам, колеги, аби ви наповнили цей дім Правосуддя позитивною атмосферою, а ваша діяльність викликала довіру у суспільстві і розуміння того, що представники судової влади перебувають на захисті прав людини, судді приймають мудрі й справедливі рішення,  — завершила Оксана Орестівна.