flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Перші особи Рівненщини молилися за мир в Україні й області

11 жовтня 2018, 10:02

До заходу долучився Голова Рівненського апеляційного суду Олег Полюхович.  Рівненські чиновники, політики, священнослужителі, бізнесмени та учасники АТО зібралися помолитися та поснідати на запрошення голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка.

Молитовний сніданок у Рівному проводиться вдруге. Захід розпочався з молитви «Отче наш» та проповідей митрополита Сарненського і Поліського Анатолія (УПЦ), архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона (УПЦ КП) та єпископа Рівненського і Волинського Гавриїла (УКЦ).

Після завершення сніданку, який є дієвим майданчиком для обговорення важливих   тем розвитку Рівненщини, підтримки військових та ветеранів АТО, виховання молоді на засадах духовності, гості ще раз встали помолитися – за Україну та її захисників.

Молитви прочитали нардепи.

— Я, як і всі українці, мрію, щоб наша держава стала успішною, її громадяни — заможними і захищеними. Щоб в Україні, врешті-решт, запанував мир, — каже Олег Іванович. — Звичайно, щоб досягнути благополуччя, кожен повинен вірити в свої сили і добрими справами, відповідальною працею наближати той день, коли Україна стане взірцем добробуту і процвітання.