flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Головою Рівненського апеляційного суду став Олег Полюхович

02 жовтня 2018, 14:58

Сьогодні,  2 жовтня, в адміністративній будівлі Рівненського апеляційного суду, що на вулиці Драгоманова, 9, відбулися збори суддів, в ході яких шляхом таємного голосування обрано Голову Рівненського апеляційного суду, а також обговорено низку актуальних питань судочинства. 

Указом Президента України № 297/2018 від 28.09.2018 року суддів Апеляційного суду Рівненської області переведено  на роботу на посадах суддів Рівненського апеляційного суду. Для обговорення питань внутрішньої діяльності суду, організаційного забезпечення правосуддя, обрання голови суду скликано збори суддів Рівненського апеляційного суду.  

Збори суддів розпочав виконуючий обов’язки голови Рівненського апеляційного суду Володимир Іващук, який має найбільший стаж роботи на посаді судді (відповідно до ч.3 ст. 29 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»). Відкриваючи збори, Володимир Ярославович привітав суддів із зарахуванням до штату Рівненського апеляційного суду і запропонував перейти до обговорення питань порядку денного.

Судді затвердили Положення про збори суддів Рівненського апеляційного суду.   Для забезпечення процедури обрання голови суду, судді визначилися з кандидатами до лічильної комісії, яка й оголосила результати таємного голосування суддів:  головою Рівненського апеляційного суду строком на три роки обрано Олега Полюховича.

 — Дякую за вкотре висловлену довіру і підтримку, — звернувся до присутніх Олег Іванович. — У колективі багато гідних людей, які б могли обійняти посаду голови суду. Я докладатиму максимум зусиль, аби не тільки бути кваліфікованим суддею і здійснювати судочинство, а й вживати заходів для покращення умов праці.

Визначили судді дату початку роботи Рівненського апеляційного суду — 3 жовтня 2018 року.

Обговорили на зборах питання утворення судових палат і їх склад, спеціалізацію суддів з розгляду справ про адміністративні правопорушення, обрали суддів, уповноважених на здійснення кримінального провадження щодо неповнолітніх, визначилися з основним складом постійних колегій суддів та резервних суддів, а також обговорили актуальні питання автоматизованого розподілу судових справ.