flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Спільний брифінг суддів Рівненщини та європейських експертів

24 вересня 2018, 09:57

«Чим більш відкритою стане судова влада, тим менше недовіри буде до неї у громадян,» — член Ради суддів України, суддя Апеляційного суду Рівненської області Сергій Єреймейчук.

Скільки суддів здійснюють судочинство на Рівненщині? Чому Гощанський суд понад рік був без суддів? Скільки ще судів не здійснюють правосуддя в регіоні? Що робити громадянам, які не можуть вирішити свої питання в судах?  Постійно діюча робоча група Ради суддів України на Рівненщині: мета створення та плани роботи. Судова реформа: результати, виклики та наступні кроки. Які європейські практики у впровадженні судової реформи є найбільш дієвими?

Про все це представники ЗМІ мають змогу дізнатись на спільному брифінгу представників суддівської спільноти та європейських експертів:

Тійт Матсулевич, радник зі стратегічних комунікацій КМЄС (Естонія);

Олександр Сасевич, суддя Львівського окружного адміністративного суду, екс-Голова комітету Ради суддів України з питань комунікації;

Ольга Какауліна, Представник Прес-служби Ради суддів України (органів суддівського самоврядування);

Сергій Єремейчук, член Ради суддів України, суддя-спікер Апеляційного суду Рівненської області;

Брифінг проводиться перед початком тренінгу для суддів-спікерів, організований за ініціативи Ради суддів України та за сприяння Консультативної місії Європейського Союзу в Україні «Зв’язки з громадськістю у судах». Метою заходу є сприяння у розвитку комунікаційних навичок суддів-спікерів, а також ознайомлення їх з кращим досвідом іноземних колег по налагодженню зв’язків з громадськістю в судах та з метою їх системного впровадження в судових установах України.

Брифінг відбудеться 25 вересня 2018 року в м.Рівне, вул. Словацького, 9: Optima Ровно Reikartz, початок — о 09:15.