flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

В гостях  у суддів —  студенти Національного університету водного господарства та природокористування  

20 вересня 2018, 16:07

 

             День відкритих дверей у суді — комунікаційний захід, який популяризує професію судді, працівника суду, допомагає студентству оцінити переваги добросовісного ставлення до освітнього процесу, ознайомитись із різними напрямками юриспруденції, визначитися який із них найбільш цікавий та, не менш важливо, залишатися законослухняним громадянином, аби в стіни суду потрапляти в якості працівника, адвоката, захисника, представника, судді.

            Сьогоднішня зустріч зі студентами-третьокурсниками Навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування носила більш практичний, аніж теоретичний характер. Гості суду апеляційної інстанції відвідали кілька судових засідань як кримінального, так і цивільного спрямування. Зокрема, побували при розгляді апеляційних скарг про зміну запобіжного заходу підозрюваному у вчиненні дорожньо-транспортної пригоди зі смертельним наслідком; про зміну вироку в частині призначеного покарання обвинуваченим у вчиненні розбою з проникненням у житло; про скасування ухвали місцевого суду, яким той заборонив Концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення вчиняти будь-які дії, пов’язані з припиненням використання технології аналогового телебачення.

            Зі студентами-правниками поспілкувалися судді Степан Шимків, Сергій Хилевич та Сергій Боймиструк.  Досвідчені судді відповіли на запитання, що цікавлять молодь, у тому числі й про реформування судової влади, про новели сучасного судочинства, обговорили основні завдання, що стоять перед судами апеляційної інстанції, а також виокремили пріоритетні якості, якими повинен володіти випускник юридичного факультету.

            Така співпраця Апеляційного суду Рівненської області з навчальними закладами, які готують юристів, триває не один рік. Уже на найближчий час сплановані нові зустрічі, в стадії розробки модельне судове засідання, учасниками розгляду якого будуть самі студенти, та відбудеться воно в стінах суду апеляційної інстанції.