flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Олег Полюхович долучився до роботи круглого столу «Судова реформа очима громадськості»

20 вересня 2018, 10:55

 

             Відбувається захід у столиці в рамках проекту «Підвищення обізнаності громадськості щодо стану та ходу судової реформи на місцевому та національному рівнях», за підтримки Програми агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя», Комітету виборців України. Голова Апеляційного суду Рівненської області розповість учасникам заходу про шляхи покращення обізнаності громадян щодо стану та ходу судової реформи на Рівненщині.

            Зауважу, що в рамках налагодження зовнішньої комунікації судді і працівники апарату Апеляційного суду Рівненської області долучаються до заходів, що організовуються громадськими організаціями, серед яких — Рівненська обласна організація «Комітет виборців України». Цьогоріч відбулося чотири прес-сніданки та підсумкова прес-конференція, інформаційними приводами яких був хід судової реформи на Рівненщині, рівень довіри громадян до судової влади та інші важливі теми, що стосуються судової влади.

            Сьогодні, 20 вересня, у Києві триває фінальний круглий стіл «Судова реформа очима громадськості», метою якого є поінформування про результати проекту, здійснення оцінки обізнаності громадян щодо нових можливостей у процесі судової реформи та напрацювання практичних рекомендацій для ефективної просвіти з боку держави і громадськості.

            З вітальною промовою до учасників заходу звернулись Генеральний директор ВГО КВУ Олексій Кошель, народний депутат України, член Ради з питань судової реформи Руслан Сидорович, член Вищої ради правосуддя Олексій Маловацький

            Серед доповідачів заходу — Голова Апеляційного суду Рівненської області Олег Полюхович, який розповість як судова реформа втілюється на Рівненщині, а також які заходи вживаються судом апеляційної інстанції для покращення внутрішньої і зовнішньої комунікації.

            Серед доповідачів — Вадим Червонописький, голова Компанійського районного суду Кіровоградської області, Олексій Майданніков, суддя Леніського районного суду м.Кропивницький, Ігор Шевяков, суддя Полтавського окружного адміністративного суду, Марія Демидова, суддя Господарського суду Чернігівської області, Віктор Вдовиченко, начальник ТУ ДСА у Рівненській області, Станіслав Жолудев, Голова Правління ВГО КВУ, голова Дніпропетровського осередку ВГО КВУ, Владіслав Телень, голова Вінницького осередку ВГО КВУ, Любов Лук’янцева, представник Творчого центру Кропивницького, Євген Янкевич, координатор проектів ВГО КВУ Полтавської області, Володимир Андрійченко, голова Чернігівського осередку ВГО КВУ, Вікторія Феофілова, представник громадської організації «Молода Черкащина», Микола Глотов, заступник голови Рівненського КВУ.

            Про досягнення проекту «Підвищення обізнаності громадськості щодо стану та ходу судової реформи на місцевому та національному рівнях» розповіла його керівник,  заступник Генерального директора ВГО КВУ Наталія Линник.