flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Продовжує роботу регіональний круглий стіл з питань розслідування злочинів у сфері торгівлі людьми

06 вересня 2018, 10:42

              У Вінниці другий день поспіль триває захід, організований ОБСЄ в Україні та спрямований на реалізацію проекту «Посилення кримінального переслідування торгівлі людьми  з використанням інформаційних технологій в Україні», участь у якому беруть судді апеляційних судів з Вінницької, Житомирської, Рівненської та Хмельницької областей. До обговорень долучився суддя Апеляційного суду Рівненської області Василь Сачук.

Нагадаємо, що Координатор проектів ОБСЄ в Україні надає підтримку органам влади в Україні у виконанні міжнародних зобов’язань, у тому числі й у сфері протидії людьми.

Ще у вересні 2016 року Координатор проектів ОБСЄ в Україні у співпраці з Національною поліцією України, Генеральною прокуратурою України та Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ в рамках проекту «Посилення кримінального переслідування торгівлі людьми з використанням інформаційних технологій в Україні»  провів  перший регіональний круглий стіл  для шести областей з питань виявлення, попередження та розслідування злочинів у цій сфері. Подібні заходи відбулися у травні 2017 року в м.Львові та в серпні цього року — в Одесі.

5-6 вересня триває регіональний круглий стіл, участь у якому беруть не тільки судді апеляційних судів областей, але й керівники відповідних обласних підрозділів боротьби з торгівлею людьми, слідчі підрозділів та підрозділів боротьби з кіберзлочинністю Національної поліції України, прокуратур обласного рівня.

Учасники круглого столу обмінюються думками та досвідом у сфері протидії торгівлі людьми, адже тільки міжвідомча співпраця є найбільш ефективною у боротьбі із сучасним рабством та наданні допомоги особам, які постраждали від цього злочину.