flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Суд у прийнятті апеляційної скарги відмовив

03 вересня 2018, 15:41

            Оскільки учасник ДТП у ході судового розгляду визнав, що під час дорожньо-транспортної пригоди не зазнав жодних збитків: ні фізичних, ні моральних, ні майнових. А відтак суд встановив, що громадянин потерпілим не вважається.

            20 березня 2018 року в селі Олександрія Рівненського району сталася дорожньо-транспортна пригода за участі двох автомобілів: «ВАЗ 21094» та іномарки «Renault Laguna» на іноземній реєстрації. Транспортні засоби зазнали механічних ушкоджень.

            Постановою Рівненського районного суду від 15 травня 2018 року провадження у справі про адміністративне правопорушення відносно водія ВАЗу про вчинення ним адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів), закрито у зв’язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.

            Постанову місцевого суду в апеляційному порядку оскаржив водій, який у той день перебував за кермом транспортного засобу з реєстраційними номерами Республіки Польщі.

           Ще до розгляду апеляційної скарги по суті Олексій Я. визнав, що 20 березня 2018 року в автомобільній аварії не зазнав жодних збитків, вказав, що не є власником транспортного засобу, а відтак не входить у коло осіб, які наділені правом оскаржити постанову суду.

          Перевіривши матеріали справи та доводи, викладені в апеляційній скарзі, суд апеляційної інстанції повернув Олексію Я. його апеляційну скаргу.

 

Відео про перебіг справи можна переглянути на UA:Рівне