flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Олег Полюхович долучився до урочистостей з нагоди 27-ї річниці Незалежності України

24 серпня 2018, 15:36

Голова Апеляційного суду Рівненської області разом із представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських та релігійних організацій, героями АТО, військовими та правоохоронцями вшанував борців за незалежність країни покладанням квітів до пам’ятника «Загиблим за Україну».

24 серпня у Рівному відбулися святкові заходи з нагоди 27-ї річниці відновлення Незалежності України. Урочистості розпочалися із вшанування пам’яті тих, хто поклав свої життя в ім’я суверенності нашої країни.

Олег Полюхович долучився до спільного міжконфесійного молебню за Україну, за мир, який відбувся в центрі Рівного — поблизу пам’ятника Тарасу Шевченку.

Вітаючи українців із Днем Незалежності, Олег Іванович зазначив: «Ця визначна дата навіки увійшла в історію нашої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. Від усієї душі зичу Вам, Вашим рідним та близьким міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі».