flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Інформація щодо приватного виконавця у виконавчому окрузі Рівненської області

 

Відповідно до ч.3 ст. 25 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів», інформація про приватних виконавців виконавчого округу та реквізити їхніх  офісів розміщуються у всіх судах та в органах державної виконавчої служби, розташованих в межах відповідного виконавчого органу.

У виконавчому окрузі Рівненської області діє приватний виконавець — СІДОРЕНКО Сергій Петрович.

Реквізити офісу: 33014, Рівненська область, м.Рівне, вулиця Княгині Ольги, 10-А.

Тел.: (0362) 63-47-20, +38 067 422 11 09.

E-mail: pv7sidorenko@gmail.com

Довідково:

      Приватний виконавець має право розпочати здійснення діяльності з дня внесення інформації про нього до Єдиного реєстру приватних виконавців України. Про початок діяльності приватний виконавець повідомляє Міністерство юстиції України, яке у свою чергу вносить отриману інформацію до Єдиного реєстру приватних виконавців України не пізніше наступного робочого дня за днем її отримання.

      Відповідно до статті 23 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» доступ до інформації, що міститься в Єдиному реєстрі приватних виконавців України, є безоплатним, здійснюється цілодобово та без обмежень на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України із забезпеченням можливості пошуку, перегляду, копіювання та роздрукування інформації без необхідності застосування спеціально створених для цього технологічних і програмних засобів.

Єдиний реєстр приватних виконавців України