flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

        

       У Рівному, Сарнах та Дубно діють центри безоплатної вторинної допомоги

Так, у Рівному він розташований на вулиці Кавказькій, 7, у Сарнах — на вулиці Широкій, 22, в Дубно – на Грушевського, 171-б.

Клієнтами нових центрів можуть стати малозабезпечені, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, біженці, ветерани війни (в тому числі учасники АТО із статусом учасника бойових дій).

Послуги адвокатів оплачує держава.

Місцеві центри надають безоплатну вторинну правову допомогу соціально незахищеним громадянам у цивільних та адміністративних справах, а також потерпілим і свідкам у кримінальних провадженнях із 1 липня 2015 року, як це передбачено Законом  України «Про безоплатну правову допомогу».

Згідно із Законом України «Про прокуратуру» центрам з надання безоплатної вторинної правової допомоги передано більшу частину функцій з представництва інтересів громадян.

 

Контактна інформація:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області

(обслуговує мешканців м.Рівного, м.Острога, Рівненського, Костопільського, Гощанського, Корецького, Здолбунівського та Острозького районів)

Адреса: 33013, м.Рівне, вул. Кавказька, 7

Тел. (цілодобово) 0-891-20—00-76

(0362) 46-01-09

Тел./факс 067 604 59- 55

Електронна пошта: office.rivne@legalaid.gov.ua

 

Дубенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

(обслуговує мешканців м. Дубно, Дубенського, Радивилівського, Млинівського та Демидівського районів);

Адреса: 35604, м. Дубно, вул. Грушевського, 171-б

Тел: (097) 009-47-03

(097) 009-47-03

(097) 009-47-03

 

Сарненський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

(територія обслуговування – м.Кузнецовськ, Сарненський, Володимирецький, Зарічненський, Дубровицький та Рокитнівський райони)

Адреса: 34500, м. Сарни, вул. Широка, 22

Тел.: 067 856 74 35

Відповідно до підпункту 7 пункту 17 Положення про Координаційний центр з надання правової допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.06.2012 № 504 «Про утворення Координаційного центру з надання правової допомоги та ліквідацію Центру правової реформи і законопроектних робіт при Міністерстві юстиції», та наказу Міністерства юстиції України від 02.07.2012 № 967/5 «Про затвердження Положення про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги» було затверджено Положення про Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Згідно до Положення Рівненський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Центр) є територіальним відділенням Координаційного центру з надання правової допомоги (далі – Координаційний центр) у Рівненській області.

Діяльність Центру поширюється на територію Рівненської області.

Центр є неприбутковою організацією, користується правами юридичної особи, має власний бланк, печатку із своїм найменуванням.

У своїй діяльності Центр керується Конституцією України, Законом України «Про безоплатну правову допомогу», іншими законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства юстиції, іншими нормативно-правовими актами, наказами Координаційного центру, а також своїм положенням.

Під час виконання функцій з надання безоплатної вторинної правової допомоги Центр взаємодіє із судами, органами прокуратури та іншими правоохоронними органами, органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування у Рівненській області.

 Основним завданням Центру є створення рівних можливостей доступу осіб до правосуддя шляхом організації надання у Рівненській області безоплатної вторинної правової допомоги, а саме надання таких видів правових послуг:

 Центр відповідно до покладених на нього завдань: