flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ООАС повідомляє про розгляд справи №420/11550/20

30 жовтня 2020, 16:06

Керуючись положенням ч. 2 ст. 268 КАС України, Одеський окружний адміністративний суд повідомляє про відкриття провадження по справі та призначення судового засідання на 31 жовтня 2020 року на 11:00 год. по справі № 420/11550/20 за адміністративним позовом кандидата на посаду Шабівського сільського голови Павленко Павла Петровича до Шабівської сільської територіальної виборчої комісії Білгород-Дністровського району Одеської області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - кандидат на посаду Шабівського сільського голови Чернокульський Сергій Сергійович, про скасування постанови.

УЧАСНИКИ СПРАВИ:

Позивач – кандидат на посаду Шабівського сільського голови Павленко Павло Петрович
Відповідач – Шабівська сільська територіальна виборча комісія Білгород-Дністровського району Одеської області.
Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача – кандидат на посаду Шабівського сільського голови Чернокульський Сергій Сергійович.

При цьому, суд звертає увагу, що відповідно до ч. 2 ст. 268 КАС України учасник справи вважається повідомленим належним чином про дату, час та місце розгляду справи, визначеної частиною першою цієї статті, зокрема, оприлюднення судом на веб-порталі судової влади України відповідної ухвали про відкриття провадження у справі, дату, час та місце судового розгляду.
Відповідно до ч. 3 ст. 268 КАС України неприбуття у судове засідання учасника справи, повідомленого відповідно до положень цієї статті, не перешкоджає розгляду справи у судах першої та апеляційної інстанцій.