flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Оголошено повний текст судових рішень апеляційної інстанції стрільцям на площі Соборній у м. Миколаєві

21 липня 2017, 14:09

Вчора, в приміщенні апеляційного суду Миколаївської області, оголошено повні тексти судових рішень апеляційної інстанції, якими ухвали слідчого судді Центрального районного суду м. Миколаєва щодо підозрюваних  Айрапетяна С.А. та Мусаєляна С.А., якими підозрюваним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 296, ч.2 ст. 121 КК України застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 30 діб, залишені без зміни.

Органами досудового слідства висунуто підозру в тому, що Айрапетян С.А.  08.07.2017 р. перебував на площі Соборній" в м. Миколаєві разом з Мусаєляном М.А. і під час раптової сварки між ними та Миракяном С.Д., здійснив не менш 6 пострілів з пістолету. Після цього, Мусаєлян М.А. та Айрапетян С.А. збили Миракяна М.А. з ніг і завдавали останньому удари металевим прутом та ножем, не зважаючи на те, що вони знаходилися у великому скупченні людей. Внаслідок їх дій,  Миракяну С.Д. заподіяні тяжкі тілесні ушкодження, від яких він помер в лікарні ШМД у м. Миколаєва.

Захисник просив ухвали слідчого судді скасувати та ухвалити нові, якими відмовити в задоволенні клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Наголошував, що будь-який більш м'який запобіжний захід щодо підозрюваних Айрапетяна С.А. і Мусаєляна М.А, які також отримали тілесні ушкодження і потребують медичної допомоги, судом не розглядався.

Колегія апеляційного суду Миколаївської області у складі суддів Фаріонової О.М., Гулого В.П. та Маркової Т.О. щодо обох підозрюваних у подіях, що сталися 8 липня 2017 року на  площі Соборній у м. Миколаєві, постановила: апеляційні скарги захисника залишити без задоволення, а ухвали суду першої інстанції – без зміни.

Враховуючи обставини злочинів, в яких підозрюються Айрапетян С.А. і Мусаєлян М.А., зокрема, зухвалість їх дій та застосування заздалегідь приготованих предметів для завдання тілесних ушкоджень, а також враховуючи тяжкість покарання, яке загрожує обом підозрюваним у разі визнання їх судом винуватими, апеляційний суд визнав правильними висновки слідчого судді про наявність ризиків, передбачених п. п. 1, 3 ч.1 ст. 177 КПК України.

Ухвали апеляційного суду набрали законної сили з моменту її проголошення, є остаточними та оскарженню не підлягають.

 

Прес-секретар апеляційного суду