flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Запобіжний захід щодо підозрюваного у вимаганні грошей в апеляційній інстанції залишився без зміни

20 липня 2017, 13:50

Ухвалою Миколаївського районного суду Миколаївської області від 05 липня 2017 року підозрюваному у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3ст. 189 КК України, мешканцю м. Миколаєва Науменку Ігорю Борисовичу обрано запобіжній захід у виді тримання під вартою в СІЗО УДПтС України в Миколаївській області строком на 60 діб, тобто до 1 вересня 2017 року.

 

 

«З огляду на вчинення злочину, вчиненого із застосуванням насильства або погрозою його застосування підстави для визначення розміру застави відсутні.», - вказав суд першої інстанції в ухвалі.

Науменко І.Б. підозрюється в тому, що приблизно у квітні 2017 року, більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, замислив вимагати гроші у Савова А.В. у сумі 200 000 грн. Реалізуючи злочинний умисел Науменко І.Б. запропонував вчинити злочинні дії Грудському Є.В. та Уварову І.С., які погодилися і змовилися щодо вимагання грошей у Савова А.В. Проте, отриманими в результаті вимагання коштами Науменко І.Б. та Грудський Є.В. розпорядитися не змогли, оскільки 03.07.2017 року були затримані на місці вчинення злочину працівниками правоохоронних органів і Науменку І.Б. повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

 

 

Не погодившись з запобіжним заходом, обраним судом першої інстанції щодо його підзахисного, захисник підозрюваного Рєпін В.М. подав апеляційну скаргу. В судовому засіданні апеляційної інстанції захисник  просив відправити матеріали на новий судовий розгляд (що не передбачено чинним кримінально-процесуальним законом).

Прокурор заперечував доводи апеляційної скарги захисника, вважав запобіжний захід таким, що забезпечить запобігання ризикам, передбаченим ст. 177 КПК України і наголошував, що вчинення злочину підтверджується зібраними у кримінальному провадженні доказами.

 

 

Колегія суддів апеляційного суду у складі головуючої Маркової Т.С., суддів Міняйла М.П. та Фаріонової О.М., вислухавши всі сторони кримінального провадження та вивчивши матеріали, ухвалила: апеляційну скаргу захисника підозрюваного залишити без задоволення, а ухвалу слідчого судді – без зміни.

 

Прес-секретар апеляційного суду