flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Начальника ЖКГБ Южноукраїнської міської ради притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення законодавства про закупівлі

19 липня 2017, 12:09

Постановою судді Южноукраїнського міського суду Миколаївської області від  12 червня 2017 року начальника відділу житлово-комунального господарства та благоустрою департаменту інфраструктури міського господарства Южноукраїнської міської ради Пачкову Наталію Іллівну притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 164-14 КУпАП і накладено штраф у розмірі 700 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (  11 900) гривень.

Проведеною перевіркою 22 березня 2017 року головним державним аудитором в управлінні ЖКГБ Южноукраїнської міської ради виявлені порушення законодавства про закупівлі – не оприлюднено річний план  закупівель та змін до нього у визначений законом термін.

Начальник ЖКГБ не погодилася з притягненням іі до адміністративної відповідальності і в апеляційній скарзі просила скасувати постанову. Наголошувала, що після виявлення порушень, тендерним комітетом Управління ЖКГБ було прийнято рішення розмістити зміни на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівлі , що і зроблено 1 березня 2017 року. Зазначає, що за період роботи зарекомендувала себе як знаючий спеціаліст, який добросовісно виконує свої обов’язки, а порушення вчинила у зв’язку з великою завантаженістю, у скоєному вину визнає і щиро кається. Звертає свою увагу, на те, що накладений на неї розмір штрафу не може сплатити одноразово, оскільки іі середньомісячний заробіток складає 5301,022 гривень.

Заслухавши  доводи, викладені в апеляційний скарзі,  пояснення особи, притягнутої до адміністративної відповідальності, Пачкової Н.І. на підтримку апеляційної скарги,  вивчивши матеріали справи, суддя апеляційного суду Гулий В.П.  дійшов висновку, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню, а постанова – зміні.

Апеляційна інстанція не визнала малозначності вчиненого адміністративного правопорушення і всі доводи апелянта повністю спростувала.

Щире каяття, визнання вини, позитивна характеристика та вчинення правопорушення за умов великої завантаженості, враховані судом першої інстанції, як обставини, що пом’якшують відповідальність – начальнику ЖКГБ призначено мінімальний розмірі стягнення, передбачений законом.

Постанова апеляційного суду набрала законної сили, є остаточною й оскарженню не підлягає.

 

Прес-секретар апеляційного суду