flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» апеляційний суд Миколаївської області оприлюднює звіт про розгляд запитів на публічну інформацію, надісланих до апеляційного суду у вересні 2018 року.

02 жовтня 2018, 11:51

Упродовж вересня 2018 року до апеляційного суду Миколаївської області надійшов 1 письмовий запит на інформацію – 27 вересня 2018 року.

У даному запиті управління захисту економіки в Миколаївській області просило надати інформацію щодо участі особи в якості адвоката по ряду цивільних справ, рішення в яких переглядалися апеляційним судом Миколаївської області у 2017 році.

Запитувана інформація була надана заявнику 1 жовтня 2018 року.

Крім того, протягом вересня 2018 року відділами забезпечення діяльності судових палат, канцелярією, а також прес-секретарем і помічником голови апеляційного суду під час особистого прийому та телефоном надавалися відповіді на усні запити на публічну інформацію.

Ці запити стосувалися, зокрема, порядку розгляду справ у апеляційному суді Миколаївської області, порядку оскарження судових рішень судів апеляційної інстанції, графіку й порядку прийому громадян, у тому числі керівництвом апеляційного суду, руху і результатів розгляду конкретних справ тощо.