flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Аналіз роботи із запитами на публічну інформацію у Апеляційному суді Львівської області за І-ше півріччя 2018 рік

21 серпня 2018, 09:55

Протягом 1-го півріччя 2018 року Загальним відділом зареєстровано 112 інформаційних запитів, що на 72 запита більше ніж за той самий період 2017 року.

Із загальної кількості запитів на інформацію 18 прийнято наручно, 4 – надіслано поштою, 90? – електронною поштою. Запитувачі зверталися до Апеляційного суду Львівської області переважно з інформаційними запитами стосовно надання інформації про отримання інформації щодо освіти суддів (35), щодо помічників суддів (34), про отримання списку працівників суду (7), щодо відпусток працівників суду (6), щодо оплати праці працівників суду (6) та з інших питань.

Так гр.М. подала 32 запити про надання інформації щодо освіти суддів, їх суддівську кар’єру та 33 запити щодо помічників суддів. На ці запити надано відповіді з відтермінуванням до 20 робочих днів та скеровані на ел.скриньку запитувача інформації.

Цією ж громадянкою подано запит щодо наявних суддів. Також гр.Т. подав запит про надання інформації щодо помічників суддів та їх список. На всі запити було вчасно надано відповіді.

Від гр.К. надійшов запит щодо надання інформації про розмір нарахованої та сплаченої заробітної плати суддям у 2017 році розписаної помісячно. Відповідь надана вчасно та надіслана на ел.пошту.

Із 112 запитів, що надійшли, всі запити було подано згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації».  104 запити було отримано від громадян, решта – отримані від юридичних осіб.

Всі запити на інформацію, отримані Апеляційним судом Львівської області у 1-му півріччі 2018 року, розглянуті у строки, передбачені статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Відповіді на дані запити були надані в письмовій формі та направлені запитувачам.

 

 

Загальний відділ-канцелярія

Апеляційного суду Львівської області