flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Узагальнення про стан роботи із запитами на публічну інформацію у Апеляційному суді Львівської області за 2015 рік

04 квітня 2016, 11:14

 

Узагальнення про стан роботи із запитами
на публічну інформацію
у Апеляційному суді Львівської області
за 2015 рікПротягом 2015 року Загальним відділом канцелярією зареєстровано 90 інформаційних запитів, що на 73 запити більше ніж у 2014році.
 Із загальної кількості запитів на інформацію 6 прийнято наручно, 3 – надіслано поштою, 81 – електронною поштою. Запитувачі зверталися до Апеляційного суду Львівської області переважно з інформаційними запитами стосовно надання інформації про отримання копій декларацій працівників суду (74), дати прийняття присяги суддями (6), інформації по справам (3) та з інших питань.
Із 90 запитів, що надійшли, 87 запитів було подано згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації», решта запитів стосувалися розгляду справ. Лише 9 запитів було отримано від громадян, решта – отримані від юридичних осіб.
Треба зазначити,  що зростає активність громадськості щодо подання запитів на публічну інформацію. В переважній більшості запити надходять по електронній пошті.
Всі запити на інформацію, отримані Апеляційним судом Львівської області у 2015 році, розглянуті у строки, передбачені статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Відповіді на дані запити були надані в письмовій формі та направлені запитувачам


Загальний відділ-канцелярія
Апеляційного суду Львівської області