flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Надсилання учасникам судового процесу текстів судових повісток у вигляді SMS-повідомлень

17 жовтня 2013, 14:31

З 3 червня 2013 року запроваджено в окремих судах України пілотний проект з надсилання учасникам судового процесу текстів судових повісток у вигляді SMS-повідомлень

Відповідно до наказу ДСА України від 01.06.2013 року № 73 (із змінами внесеними наказом ДСА України від 12.07.2013 року № 99) розпочато реалізацію пілотного проекту щодо надсилання учасникам судового процесу текстів судових повісток у вигляді SMS-повідомлень.

Порядок надсилання учасникам судового процесу (кримінального провадження) текстів судових повісток у вигляді SMS-повідомлень (далі – Порядок) розроблений відповідно до вимог частини першої статті 135 Кримінального процесуального кодексу України, частини 6 статті 74 Цивільного процесуального кодексу України та визначає порядок формування та надсилання засобами автоматизованої системи документообігу суду учасникам судового процесу (кримінального провадження) текстів судових повісток в електронному вигляді шляхом відправки SMS-повідомлень.

 

Текст судової повістки може бути надісланий судом Учаснику              SMS-повідомленням лише після подання ним до суду заявки про намір отримання судової повістки в електронному вигляді за допомогою             SMS-повідомлення. Така заявка оформляється безпосередньо в суді або щляхом роздруковування та заповнення Учасником форми, яка розміщена на офіційному веб-порталі судової влади України.

 

У випадку зміни номеру мобільного телефона Учасника чи за наявності обставин, які перешкоджають (перешкоджатимуть) отриманню ним тексту судової повістки шляхом SMS-повідомлення, Учасник повинен невідкладно подати до суду заяву про зміну порядку здійснення судового виклику.

 

Результат доставки SMS-повідомлення на номер мобільного телефону Учасника (дата та час доставки або причина недоставки) автоматично розміщується у відповідному електронному реєстрі автоматизованої системи документообігу суду.

 

Заявка про отримання судової повістки в електронній формі за допомогою SMS-повідомлення у відповідній справі.