flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Представниці апарату Апеляційного суду Івано-Франківської області взяли участь у семінарі на тему: «Жіноче лідерство та професійна ефективність».

22 серпня 2018, 16:03

20 серпня 2018 року в м. Івано-Франківську в конференційній залі готелю «Reikartz Парк Готель», відповідно до графіку підготовки працівників апаратів судів та підвищення їхньої кваліфікації, Львівське регіональне відділення Національної школи суддів спільно з Громадською організацією «Центр «Жіночі перспективи» провели семінар на тему: «Жіноче лідерство та професійна ефективність».

Змістовну та конструктивну роботу семінару забезпечили: Галина Василівна Манюк - від Львівського РВ НШС; психолог Марта Степанівна Чумало - від ГО «Центр «Жіночі перспективи». До участі в семінарі були запрошені керівниці апаратів, їх заступниці, начальниці відділів Апеляційного суду Івано-Франківської області та місцевих судів загальної юрисдикції.

Від апеляційного суду підготовку та тренінг з отриманням відповідних сертифікатів пройшли: Молінська Віра Ярославівна - заступник керівника апарату суду, Вікоброда Оксана Василівна - начальник відділу-головний бухгалтер та Засідько Світлана Дмитрівна - заступник начальника відділу-канцелярії.